Najnovšie recenzie zo sekcie Grafické tablety

Genius EasyPen M610x

Genius EasyPen M610x

Anonym Anonym

Pridané: 24. decembra 2011

(naposledy upravené 24. decembra 2011)

• Veľa rôznych hot-keys
  • Pekný dizajn
  • Má sice veľa hot-keys, ale sú vám na nič, keďže zoom-om tento tablet nedisponuje. Takže vysoko ho neodporúčam, ak chcete niečo čo sa dá použiť kúpte niečo iné.

Zbytočná stráta času a peňazí

Pridané: 20. decembra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

tablet som kupovala pre dcérku, ktorá pracuje ako grafička, takže dúfam, že bude spokojná.

Overený zákazník i-comp.sk Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2011

Zakúpený v i-comp.sk

• dobry tablet za dobru cenu

tablet som kupil dcere na kreslenie

TRUST Flex Design

TRUST Flex Design

Overený zákazník Aktiva Overený zákazník

Pridané: 5. decembra 2011

Zakúpený v Aktiva

tablet som kupoval pre dcéru a ona je spokojná a chváli si ho.

Pridané: 9. novembra 2011

• super tablet,
  • da sa pouzivat aj s kablom aj bezkabla
  • lahky prenosny
  • obcas sa nevie sparovat cez BT a treba ho znovu pripojit wo windowsoch
  • odnimatelny drziak na pero sa casto odnima sam odseba :) uz sa mi stalo ze som koli tomu pero niekde zabudol... treba to prilepit na trvalo
  • rychlo sa vysucha

super tablet k notebooku ale aj k pc... lahky, perfektny na prenasanie
na trhu neni nic lepsie pokial to myslite s grafikou alebo ilustraciou vazne

Aiptek HyperPen Mini Ocean

Aiptek HyperPen Mini Ocean

Overený zákazník talkive Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2011

Zakúpený v talkive

• Slúži aj ako podložka pod myš
  • Je cenovo výhodný
  • Krásny design
  • Do pera sa musia vložiť batérie
  • Povrch nie je celkom hladký

Hľadala som náhradu za môj starý tablet, ktorý už viac-menej doslúžil. Páčil sa mi nápad, že tablet môže fungovať aj ako podložka pod myš a tento tablet ma zaujal aj nápaditým designom.
Trochu ma prekvapilo, že pero potrebuje jednu AAA batériu, ale to je maličkosť. Tablet má dobrú citlivosť a dobre sa používa. Trochu mi vadí, že povrch nie je úplne hladký, ale nie je to nijak obmedzujúce v používaní.
Môj starý tablet bol omnoho drahší a jeho rozmery boli menšie. Požívala som ho roky, takže som si zvykla, ale tento nový tablet mi dáva väčšiu voľnosť pri kreslení.
Tablet odporúčam všetkým, ktorí majú kreslenie ako hobby a nechcú naň míňať toľké peniaze. Pre mňa je tak akurát.

Genius EasyPen i405x

Genius EasyPen i405x

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 26. augusta 2011

Zakúpený v InterStore.sk

• perfektný niet čo dodať

je proste super

Genius G-Pen F350

Genius G-Pen F350

Overený zákazník Počítače Ellano.sk Overený zákazník

Pridané: 23. augusta 2011

Zakúpený v Počítače Ellano.sk

• Skvelá cena.
  • Veľmi dobrý pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých medzi grafickými tabletmi.
  • Dostatočne veľká pracovná plocha.
  • Funguje aj na alternatívnych OS (Unixové systémy, funguje všetko okrem tlačidiel rýchleho spustenia, nejdú ani preprogramovať).
  • "Hot-keys" alebo tlačidlá rýchleho spustenia niesú veľmi užitočné (pri práci s grafikou).
  • "Hot-keys" alebo tlačidlá rýchleho spustenia niesú kompatibilné s alternatívnimi OS (pravdepodobne všetky verzie Linuxu - testované však len na Ubuntu, Lubuntu, Fedora)

Vzhľadom na pomer cena(momentálne pod 20 €)/kvalita, to je veľmi dobrá kúpa. Pracovná plocha 127x76 (mm) a 1024 - levelová dotyková citlivosť určite postačí, či už pre občasných kresličov alebo aj grafikov.
Samotný tablet je veľmi tenký, ľahko prenosný aj v taške s notebookom. USB kábel je dlhý približne 1,5 m. Stylus je napájaný 1 malou AAA batériou a má veľkosť hrubšieho pera.

Trust TB-7300

Trust TB-7300

Overený zákazník EPICOM.sk Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2011

Zakúpený v EPICOM.sk

• citlivosť 1024 úrovní, veľká plocha , povrch ktorý sa nešpiní, programovateľné tlačidlá,možnosť prepínania pomerov strán na ploche tabletu
  • pero mohlo byť vyrobené z lepších plastov

som spokojný, s tabletom sa dajú robiť aj profesionálne kresby

Pridané: 15. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Rýchle reakcie pri práci s perom
  • Pero nepotrebuje baterku
  • Primerane veľký, takže ani nezavadzá, ani neobmedzuje
  • Skvelý software
  • Pressure sensitivity - hrúbka štetca, napr. vo Photoshope sa prispôsobuje podľa tlaku pera
  • Občas problémy s ovládačmi, ktoré sa ale dajú jednoducho vyriešiť
  • Touch nereaguje tak rýchlo ako napr. touchpad na laptope

Wacom Cintiq 21UX

Wacom Cintiq 21UX

Pridané: 28. júna 2011

spokojnosť

Genius G-Pen F509

Genius G-Pen F509

Pridané: 24. mája 2011

• malý, ľahký
  • kratka snura - keby bol na blue tooth alebo podobne bolo by to skvele

som spokojná

• vzhľad,citlivosť, podpora
  • malá aktívna plocha

vyhovuje

Pridané: 5. marca 2011

(naposledy upravené 5. marca 2011)

Zakúpený v HEJ.sk

• jednoche zapojenie a pouzivanie
  • vyborna citlivost pera
  • vysoke rozlisenie
  • optimalne rozmery aktivnej plochy
  • rychlost a presnost
  • vynikajuca volba pre umelcov
  • pomerne vysoka cena

Venujem sa pocitacovej grafike, uprave fotiek atd. a kedze mysou take veci idu len tazko, rozhodla som sa kupit si tablet. Nikdy predtym som nijaky nepouzivala a ani som sa v nich moc nevyznala. Recenzie na nete sa na tento druh tovaru hladaju tazko (a to aj po anglicky, toboz nie v slovencine). Ako som vsak zistovala info, vzdy som sa dostala prave k znacke Wacom. Ked som sa pytala znamych, ktori by sa v tom mohli vyznat, tiez spominali prave tuto znacku, ze je najkvalitnejsia. Hladala som teda nieco za prijatelnu cenu a s co najlepsimi parametrami. Najviac ma pritahovala prave sada Intuos vdaka vysokej citlivosti pera, rozliseniu, rychlosti odozvy, dizajnu... a vobec vsetkemu. Takmer vsetky hodnoty boli vysssie pri porovnani s parametrami podobnych vyrobkov u konkurencie. Predsalen, Wacom sa na tablety specializuje a sada Intuos je stale viacmenej novinka. Bolo mi jasne, ze na kreslenie potrebujem nieco vacsich rozmerov a tak som si povedala, ze chcem ASPON 4L. Nebola to lacna zalezitost, to je pravda, ale vysledky rozhodne stoja za to! Oproti mysi je to neporovnatelny rozdiel! Samozrejme, ze s tabletom sa musi clovek najskor naucit pracovat a zvyknut si na tu zmenu (oproti mysi, ale aj rucnemu kresleniu na papier). Ked sa to vsak uz raz naucite, dosiahnete rovnake (a mozno dokonca lepsie) vysledky ako s ceruzkou a papierom, kedze na pocitaci sa da kazdy chybny tah bez problemov zmazat. Intuos sam o sebe sa jednoducho instaluje, zapaja aj pouziva a automaticky sa napaja na graficke programy vo vasom pocitaci. Vdaka nemu som odhalila skutocny potencial najroznejsich funkcii, ktore taketo programy poskytuju. Uz len samotne druhy stetcov sa prisposobili citlivosti pera a kreslenie tym padom vyzera ovela zivsie a skutocnejsie. Bola som prijemne prekvapena, ked som zistila, co vsetko sa da robit s takymto tabletom a s mysou nie. Je to ako dostat sa na vyssiu uroven v kresleni no kedze ho mam zatial len par tyzdnov, sama som zvedava ake dalsie novinky este mi Intuos este ponukne.

Pridané: 18. februára 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Vysoká kvalita spracovania. Výborným pomocníkom sú funkčné klávesy a programovateľné skratky. Ďalšou výhodou je možnosť zmeniť aktívnu oblasť zo 16:9 na 4:3. Bohatá programová výbava ma veľmi potešila.
  • Zakúpiť tento výrobok som sa rozhodol pretože, som požadoval kvalitný tablet s citlivou a hlavne dostatočne veľkou plochou.
  • A keďže som nepotreboval set tablet+myš, tak mi tento model sadol ako uliaty.
  • jediné čo mi osobne vadí je lesklý povrch okrajovej neaktívnej časti, ktorý pôsobí veľmi efektne, ale vidno na ňom každý otlačok prsta.

Veľmi kvalitný výrobok s parametrami zodpovedajúcimi zaradeniu produktu no navyše s bohatým programovým vybavením. Tým, ktorý to myslia s prácou v grafických programoch vážnejšie môžem len odporúčať.

Pridané: 22. decembra 2010

(naposledy upravené 22. decembra 2010)

Zakúpený v HEJ.sk

Neviem, ešte nebol odskúšaný, vzhľadom na to, že to má byť vianočný darček.

Genius G-Note 7100

Genius G-Note 7100

Overený zákazník EPICOM.sk Overený zákazník

Pridané: 10. decembra 2010

Zakúpený v EPICOM.sk

• pridany OCR sw nepozna dlzne, makcene

odporucam pisat bez diakritiky, lebo pridany OCR sw nepozna dlzne, makcene

Zobrazujem 161 - 178 zo 178 recenzií 1...5 6 7 8 [ 9 ]