Najnovšie recenzie zo sekcie Grafické tablety

Overený zákazník oconline.sk Overený zákazník

Pridané: 22. januára 2014

Zakúpený v oconline.sk

• super cena, pero bez batérie, kompaktná veľkosť

kvalitný grafický tablet za super cenu, veľká výhoda ovládania dotykom (okrem grafického pera), pero bez batérie, kompaktná veľkosť - výhoda pri cestách

Wacom Bamboo Fun Pen & Touch S

Wacom Bamboo Fun Pen & Touch S

Overený zákazník MF-Elektro.sk Overený zákazník

Pridané: 22. januára 2014

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• Mala plocha pre kreslenie

Je to moj prvy graficky tablet. Vzhladom k cene odporucam pre tych co vedia kreslit a chcu si to skusit na PC.

Overený zákazník oconline.sk Overený zákazník

Pridané: 21. januára 2014

Zakúpený v oconline.sk

• lahke pero
  • citlivost
  • reakcie v akomkolvek softe su prekvapivo 100%
  • hroty sa daju urobit napriklad zo silonu v hrubke hrotu netreba tak kupovat za 10€ len 5ks
  • povrch simuluje papier
  • moznost pripojenia wifi
  • dobre sa s nim hraju strategie :-)
  • nic

slusny tablet za rozumnu cenu, fakt sa oplati, je to znacka wacom intuos cize odpad ako genius sa neoplati kupovat....tento nema chybu!!!

Genius MousePen M508

Genius MousePen M508

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 20. januára 2014

Zakúpený v InterStore.sk

• cena,
  • kvalita
  • velkost

Celkovo som spokojny z produktom. Presene to co som ocakaval ze bude.

Pridané: 19. januára 2014

• postačujúca velkost, kesze sa da posuvat a priblizovat obraz n tlačítkach tabletu (konfiguruju sa na kazdu aplikaciu zvlast)
  • lahučký
  • presný
  • perfektná odozva
  • povrch simuluje papier
  • pero lahke ako naozajstne pero
  • pero nepotrebuje baterku
  • vynikajuce kresliace vysledky
  • moznost dokupit wifi pripojenie
  • plynulosť tlaku pera
  • pochybujem ze niekto napise negativum a ked ano urcite kravinu :-) typu: "nepaci sa mi farba" treba pozerat na funkcnost a spravanie sa tabletu pri pouzivani...nie ako vyzera...

odporucam, oplati sa investovat, dlho som rozmyslal nad lacnejsimi ako GENIUS TRUST a podobne ale oplatilo sa kupiť tento! Spracovanie je perfektne, nemal som ziadne vady pri kresbe cize odozva super, davaju k nemu aj soft ale ja som verny photoshopu a tam sa tablet správa vinikajuco! Ani som nevedel ze viem tak pekne kreslit :-)

Wacom Intuos Pro S

Wacom Intuos Pro S

Pridané: 26. decembra 2013

• vsetko
  • nic

je to vyborne len sa to nabija dost dlho
6 hodin

• Komp. s windows 8
  • kompaktné rozmery
  • Povrch
  • lahké pero
  • Trochu mi prekáža, že pri práci sa mi dlaň posúva po dolnej hrane.
  • Chýba mi guma na opačnej strane pera

Je to môj prvý grafický tablet a pri výbere som sa obával, či mi bude stačiť aktívna plocha (tredičné maľby a kresby väčšinou realizujem na formatoch cca A3). Zatial som s rozmermi spokojný. Nezaškodilo by trochu ľahšie nastavovanie funkcie tlačidiek. Som prekvapený s citlivosťou na tlak, ale aj napriek tomu je to dosť veľký rozdiel od kresby ceruzkou, resp maľby. Uvidíme ako rýchlo si na tablet a pero zvyknem. Produkt odporúčam. :)

Pridané: 1. decembra 2013

• Dobrý pomer kvality a ceny . Battery free pero a myška.
  • Prechod k digitálnemu kresleniu (asi každý tablet), dosť rýchlo sa mi otupuje hrot pera .

Dávajte pozor nato aký tovar si kupujete lebo M912 nemá pribalené žiadny software na kreslenie iba M912A v obchodoch to mate rozlíšene ale tu na stránke heureka zatiaľ nie . Inak sa na kreslenie hodí síce trochu to trvá kým si človek zvykne na digitálne kreslenie ale ma to aj svoje výhody. Funkčnosť je dobrá síce zriedkavo ale robí to čudne veci napr. neviete písať alebo prítlak pera je vždy na maxime je to možne že je chyba v software kedže používam windows 8.1 tieto problémy sú ale relatívne ľahko riešiteľné. Oproti konkurencii za približne rovnakú cenu ma asi najväčšiu výhodu vo veľkej pracovnej ploche.

Pridané: 29. novembra 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• pre zaciatocnikov aj nenarocnych kreslicov
  • pre zaciatocnikov aj nenarocnych kreslicov, chybaju mi viacere vlastnosti, na ktore som bol zvyknuty u Wacom Artz-II

Pre sporadicke kreslenie vynikajuci, relativne lacny

Wacom Intuos4 PTK-440-EN

Wacom Intuos4 PTK-440-EN

Pridané: 26. novembra 2013

Zakúpený v HEJ.sk

Jednotka vo svojej triede - nieje viac o čom.

Pridané: 24. novembra 2013

• do pera netreba batériu
  • citlivosť pera, prítlak
  • software
  • dizajn
  • menšia plocha (uvedené v parametroch)

Predtým som mala Trust i Genius, ale tu vidno, že je to už niečo kvalitnejšie, prevedenie tabletu i pera je precíznejšie a "masívnejšie". Áno, plocha na kreslenie je menšia, ale v tejto cenovej kategórií je to podľa mňa výborná voľba.

Pridané: 23. októbra 2013

• Myslel som ze za tu cenu budem spokojny
  • Nedostatocna plocha uz by som ho nekupil

Vhodny tak pre deti na hrajkanie sa s malimi obrazkami na seriozne poouzitie nepouzitelny

Wacom Graphire3 Pen

Wacom Graphire3 Pen

Pridané: 19. októbra 2013

• da sa na nom kreslit
  • Plocha je asi tak velka ako velkost pera ziadna slava ak chcete vyuzivat 1920-1080 budete musiet kupit vacsi

Ziadna slava

Pridané: 19. októbra 2013

• velmi velka plocha na kreslenie
  • treba viac priestoru na stole

koly rozmeru aktivnej plochy na kreslenie

Wacom Bamboo Pen & Touch CTH-470K-EN

Wacom Bamboo Pen & Touch CTH-470K-EN

Pridané: 6. októbra 2013

• veľmi ľahko sa s ním pracuje
  • je lacný
  • kreslí sa na ňom ako na papieri vďaka dobrému povrchu

určite odporúčam

Overený zákazník SETOP Overený zákazník

Pridané: 25. augusta 2013

Zakúpený v SETOP

• maximálna spokojnosť
  • som začiatočník a zatiaľ mi úplne vyhovuje
  • pekný dizajn

odporúčam

Pridané: 23. júla 2013

Zakúpený v HEJ.sk

má ho dcera ,takže neviem ktomu nič napísať možno za pár dní

Pridané: 12. júla 2013

• Presny s vybornou odozvou samozrejme ak pouzivate kvalitny soft dobre naprogramovany na reakciu s tabletom.Dodavany je ok ale ma pomalsiu odozvu nez photoshop flash atd.Kreslite s nim presne ako keby mate ceruzku a vdaka velkej ploche mozte aj na fullhd kreslit absolutne presne kazdy jeden bod.
  • Mohli dat do balenia viac hrotov su iba 3ks

Je to moj prvy graficky tablet.Nakolko mi v predajniach vraveli ake su zle lacne tablety tak som nekupoval najlacnejsi.Paradox v inej predajni mi zas rozopravali ze aj lacne su v pohode.Kto sa v tom ma vyznat.Ale som maximalne spokojny a splnil som si svoj detsky sen ked som chcel kreslit na pc ako na papiery ale v tom case boli pre mna graficke tabl;ety nedostupne nakolko procesory v tych casoch nezvladali prenasat grafiky s tabletov na pc ak odmyslim drahe graficke pocitace typu silicon graphic sun a tak.Odporucam kazdemu kto vie dobre kreslit na papier.Ak neviete neratajte s tym ze tablet za vas bude kreslit lepsie.Musite mat trosku aj talent pripadne vdaka nemu sa da aj zlepsovat technika.Typ pre amaterov v photoshope si vytvorte skyci tahanimi ciarami aj viac ciar jedna linka potom dajte druhu vrstvu priehladnu a pomocou pera vektoroveho si vyznacte najidealnejsiu linku nasledne ceruzka enter spet na pero a mate dokonalu linku aj ked ciary po vrstvou su len skyca vas vytvor bude na druhej vrstve spickovy.

Genius G-Pen F350

Genius G-Pen F350

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Pridané: 8. júla 2013

Zakúpený v Gigastore

• maly
  • lahky
  • cena zodpoveda kvalite
  • horšia citlivosť dotyku medzi perom a doskou- občas to nakreslí hrubú čiaru aj keď nepritlačíte.

chcel som vyskúšať aj lacnejšiu verziu môjho grafického tabletu vzhladom na to, ze sa mi pokazil... môžem len opakovať: cena = kvalita výrobku

Overený zákazník golias.sk Overený zákazník

Pridané: 28. júna 2013

Zakúpený v golias.sk

Skvely vyrobok, skvela cena. Pre zaciatocnikov aj pre mierne pokrocilych.

Zobrazujem 121 - 140 zo 179 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9